Šovu-programma

LATINO ŠOVS

Latino šovs – emocionāla, spilgta un krāšņa izrāde, kurā valda īsta karnevāla atmosfēra.

Kaislīgā samba, uzkurinoši Latīņamerikas ritmi, dziesmas un dejas, grezni spalvu tērpi, apburoši smaidi un oriģināla horeogrāfija – šāds šovs piestāvēs jebkuram pasākumam. Fichers-2

Šovā piedalās 4 brīnišķīgas dejotājas un 2 profesionāli dziedātāji – puisis un meitene.

“Latino Show” programma sastāv no divām daļām, kur katra ilgst 20 minūtes. Katrā no tām ir vairāki koncertnumuri un tērpu maiņa.

Jūsu priekam skanēs tādi karsti Latīņamerikas hiti kā «Let’s get loud», «La Vida Loca», «She bangs», “La Bamba”.

Īpaša ir šova interaktīvā daļa. Tā ir meistarklase, kurā piedalās skatītāji – viesi. Mums ir ilggadēja pieredze tematisko šovu veidošanā, tādēļ Jūsu viesi lieliski iejutīsies Brazīlijas karnevāla atmosfērā un Latīņamerikas ritmos.

“Latino Show”- tas ir iespaidīgs šovs, kas ietver sevī karstus un neatkārtojamus ritmus no Kubas, Argentīnas, Brazīlijas, Maiami brīvības garu un pirmreizējo seno havajiešu mūziku.

Tā ir lieliska iespēja atrasties Karību eksotikas pasaulē, kur valda spilgtas krāsas, nepiespiesta jautrība un lielisks garastāvoklis.

*Pēc klienta vēlēšanās šova programmā var būt tikai dejas, taču šādā gadījumā programma būs 30 minūtes gara un tie būs 5 atsevišķi deju numuri.

KABARĒ ZVAIGZNES

KABARĒ zvaigznes – aizraujošs vokāli horeogrāfisks šovs, kurā tiek atspoguļota mūziklu “Čikāga”, “Mulenrūža” un “Kabarē” atmosfēra.

Šovs ietver sevī 20.-30.gadu džeza kompozīcijas, kas tiek izpildītas stilizētā manierē: “All That Jazz”, “Cabaret”, “Hello Dollу”, “Henky Penky”, “Fever”, “Ameriсano”. Tāpat šovā izskan arī franču kan-kans, kaislīgais tango, uzkurinošais čarlstons un daudzi citi ritmi. IMG_0143e

Šova programmā piedalās 4 profesionālas dejotājas, kuras Jūs aizraus jau ar pirmo “pa”, tāpat arī lieliski dziedātāji, kuri nevienu neatstās vinaldzīgu.

Programmas ietvaros ir 2 daļas, katra 20 minūtes gara. Tajās ir vairāki koncertnumuri ar pārģērbšanos.

Stils, horeogrāfija un vokālās kompozīcijas brīnišķīgi iederēsies jūsu ballītē “Getsbija”, “Mafijas”, “Mulenrūžas”, “30.gadu Čikāgas” un citā līdzīgā tematikā. Pēc Jūsu vēlēšanās piedāvājam Jūsu viesiem kan-kana dejas meistarklasi.

Jauni, skaisti un ļoti talantīgi mākslinieki ievedīs jūs brīnumu pilnajā deju un mūzikas valstībā, kur Jūs paši varēsiet justies kā kabarē zvaigznes.

*Pēc klienta vēlēšanās šova programmā var būt tikai dejas, taču šādā gadījumā programma būs 30 minūtes gara un tie būs 5 atsevišķi deju numuri.


MAFIJAS KLUBS

“Mafiozzi Club” ir krāšņa izrāde mafijas stilā. Atmosfēru, kādā nonāks pasākuma viesi, viņi neaizmirsīs nekad.

Enerģiskas dejas, atbilstošs muzikālais noformējums un, protams, četru dejotāju noslēpumainība un dziedātāju brīnišķīgās balsis šovu padarīs unikālu un piešķirs tam īpašu šarmu. Cepures, bikses, bikšturi un daudzi citi elementi programmu padarīs īpaši kolorītu. Fichers-1

Vai Jūs atceraties, kādas bija galvenās Ņujorkas bandas? Kolombo, Bonnano, Gambino un, protams, Al-Kapone. Šos personāžus mēs zinām no bērnības, viņi ir noslēpumaini un rada nepārvaramu vēlmi uzzināt, kas tad ar viņiem patiesībā notika.

Mākslinieki palīdzēs viesiem iejusties tā laika atmosfērā un dejās pastāstīs par to, kāda bija dzīve ielās, kur valdīja mafija.

“Mafiozzi Club” programma sastāv no 2 daļām, katra no tām ir 20 minūtes gara un ietver sevī vairākus koncertnumurus ar pārģērbšanos.

*Pēc klienta vēlēšanās šova programmā var būt tikai dejas, taču šādā gadījumā programma būs 30 minūtes gara un tie būs 5 atsevišķi deju numuri.


VIVA ESPAÑA ŠOVS

Šova programma piedāvā krāsu daudzveidību, emocijas, kaislības un enerģisku spāņu mūziku. Dejotājas aizvedīs skatītājus aizraujošā ceļojumā uz Spāniju un uzkurinās ar brīnišķīgajiem šīs valsts ritmiem.DSC_0085e

Mūsika, skatieni, žesti, sinhronās kustības, smaidi, krāšņs karnevāls – tas viss neatstās vienaldzīgu nevienu no jums. 

Flamenko, pasadoble, tango un daudzi citi spāņu ritmi izrādē ar skaistiem tērpiem būs katra pasākuma “rozīnīte”. Jūsu viesi to patiesi novērtēs!

Dziedātāji un dejotāji uzkurinās publiku un piecels kājās jebkuru skatītāju un sāksies īsta ballīte!

Programma sastāv no divām daļām, katra no tām ir 20 minūtes gara un ietver sevī vairākus koncertnumurus ar tērpu maiņu.

Mūsu dziedātāji un dejotāji garantē Jums lielisku noskaņojumu. Pasākums, kurā  ģitāras stīgu pavadījums atklās kaislīgo Karmenas temperamentu, pāraugs emociju un iespaidu vētrā.

*Pēc klienta vēlēšanās šova programmā var būt tikai dejas, taču šādā gadījumā programma būs 30 minūtes gara un tie būs 5 atsevišķi deju numuri.


STILYAGI SHOW

STILYAGI SHOW – aizraujoša programma tiem, kas zina dziesmas “Bugi-vugi” vārdus. Spilgti kostīmi, punktainas kleitas un frizūras 80.gadu stilā — šis šovs jūs atgriezīs 80.gadu atmosfērā, kad populāras bija rokenrola dejas un dziesmas. DSC_0109

Aizraujošie 80.gadu hiti, spilgti stilizēti kostīmi ienesīs Jūsu pasākumā nostaļģiskas notis. Tērpi, kas radīti tieši šim šovam, nevienu neatstās vienaldzīgu. Dizaineri, izmantojot mūsdienīgus materiālus, tāpat arī vintidža apģērbu, panākuši to, ka mākslinieki uz skatuves burtiski staro.

Viesi noteikti iemācīsies dejot gan “atomu”, gan “hamburgas” stilā. Milzum daudz iespaidu, oriģinālas dejas un apbrīnojamas emocijas – to visu piedāvā “STILYAGI SHOW”.

Programmā piedalās 6 mākslinieki – 4 dejotājas un 2 dziedātāji. Programmai ir 2 daļas, katra no tām 20 minūtes gara. Katrā no tām ir vairāki priekšnesumi ar tērpu maiņu.

*Pēc klienta vēlēšanās šova programmā var būt tikai dejas, taču šādā gadījumā programma būs 30 minūtes gara un tie būs 5 atsevišķi deju numuri.


ŠOVS “KRIEVU DVĒSELE”

Krievu tauta ir pazīstama ar daudz un dažādām dejām. Tās radušās daudzus gadsimtus atpakaļ, tāpēc tām piemīt sava īpaša vesture un tradīcijas.

Neskatoties uz deju pārpilnību, tās visas tomēr ir savā starpā saistītas, atklāj plašo krievu dvēseli, krievu tautas drošsirdību, dzīvesprieku un jūtīgumu.

Visi zina, ka krievi atpūšas no visas sirds, tādēl mēs droši piedāvājam Jums programmu “Krievu dvēsele”.DSC_0041

Čigānu tabors, spilgti sarkanā krāsa, emocionalitāte un, protams dziedāšanas un dejošanas svētki. Krievu dziesmas, kuras uzreiz uzrunā un gribas ļauties pazīstamajiem ritmiem, pilnā balsī dziedāt un dejot. Programma radīta tiem, kuriem patīk atpūsties no saulrieta līdz saullēktam.

«Дорогой длиною», «Очи черные», «На теплоходе музыка играет» un daudzas citas dziesmas, kuras zina katrs krievu cilvēks, uzrunās visus pasākuma viesus. Tikai slinkais paliks sēžot pie galda, jo pretoties meiteņu šarmam un krievu dziesmu burvībai nevar neviens!

Programmā piedalās 6 mākslienieki – 4 dejotājas un 2 dziedātāji. Programmai ir 2 daļas, katra 20 minūtas gara. Tās ietver vairākus prieksnesumus ar pārģērbšanos.

*Pēc klienta vēlēšanās šova programmā var būt tikai dejas, taču šādā gadījumā programma būs 30 minūtes gara un tie būs 5 atsevišķi deju numuri.

 

HAVAJU ŠOVS

 

Programmā “SHOW OF HAWAII” caur kustībām, ritmiem, dziesmām un simboliem Jūs atklāsiet to pirmreizējo gudrību, kas valda katrā no mums. 

Runā, ka havajiešu dejas var dejot jebkurš, kurš vēlas savas sajūtas izteikt ar ķermeņa valodu. Katra dejotāju kustība, izpildot havajiešu dejas, ir jēgas un satura pilna. DSC_0143

Havajiešu dejas stāsta par karsto un nezūdošo sauli, par siltajiem lietiem un daudzkrāsaino varavīksni, par maigajiem okeāna viļņiem, par zaļajām lapām un brīnišķīgajiem Havaju salu ziediem, par neizsmeļamo mīlestību pret visu dzīvo un sevi, pašu skaistāko un neatkārtojamāko!

Valdzinošās meitenes apburs katru skatītāju un dāvās viņiem virkni pozitīvu emociju un brīnišķīgu noskaņojumu. Spilgtie Havaju salu ziedi, plandošie svārki, emociju vētra un skaistie smaidi neļaus jums garlaikoties!

Mūsu dejotājas dāvās jums spilgtas dejas un prātu reibinošas gurnu  kustības. Programmai ir divas daļas, katra no tām ilgst 15 minūtes un sastāv no vairākiem koncertnumuriem ar tērpu maiņu. Īpaši Jūsu viesiem varam novadīt visiem zināmo spēli Limbo, kur dalībnieki, dejojot mēģina pārvarēt dažādos augstumos novietotu krāsainu lentu. Mūsu dejotāji viņiem palīdzēs.

*Pēc klienta vēlēšanās šova programmā var būt tikai dejas, taču šādā gadījumā programma būs 30 minūtes gara un tie būs 5 atsevišķi deju numuri.


LIERAS ŠTEIN UN ALEKSA SILVĒRA VOKĀLAIS DUETS

Alekss Silvērs un Liera Štein – vokālais duets. Latviešu dziedātāji, dziesmu izpildītāji un autori, kurus var dzirdēt Latvijas radiostacijās, bet viņu mūzikas videoklipus var redzēt Latvijas televīziju kanālos. Viņi ir profesionāli mākslinieki ar lielu skatuves pieredzi. Piedalījušies dažādos vokālajos konkursos, ir vairāku starptautisku mūzikas forumu laureāti.Duets, kura dziesmu pavadījumā, gribas smaidīt un dejot. Dziesmu tekstus viegli un ātri var iegaumēt un tie ilgu laiku neizzūd no prāta.

Alekss Silvērs un Liera Štein piedāvā muzikālo programmu Jūsu pasākumiem, korporatīvajiem vakariem, dzimšanas dienām vai jebkuram citam pasākumam. Programma sastāv no 3 daļām, katrs no tiem ir 40 minūtes garš. IMG_0622

Pirmā daļa – emocionālā un romantiskā

Pirmā daļa sastāv no labākajām dziesmām par mīlestību, akustiskā formātā un arī neparastiem aranžējumiem.

Tādi hiti kā “I love you like a love song”, “Wrecking ball”, “Bad Romance”, “Its my life” un daudzi citi pilnīgi jaunā skanējumā liks klausītājiem ne tikai dziedāt, bet arī dejot līdzi. Akustiskais skanējums dos dziesmām jaunu elpu, bet izpildītāju maigās balsis piešķirs īpašu šarmu.

Otrā daļa ietver sevī pasaulē slavenus ārzemju un krievu mūzikas hitus. Oriģināli aranžējumi, slavenas melodijas un visiem zināmi vārdi – tādas dziesmas kā — “Океан и три реки”, “Солнце”, “In your eyes” “Lady” un daudzas citas dziesmas liks klausītājiem celties kājās un dziedāt pilnā balsī. Dziedātāju humora izjūta nevienam neliks garlaikoties, bet prasme sarunāties ar auditoriju radīs īpaši draudzīgu atmosfēru.

IMG_0799Trešā daļa – deju mūzikas hiti, kas visiem zināmI gan no 80.gadu, gan mūsdienu diskotēkām. Tādas dziesmas kā “Venus”, “Мама Люба”, “Love is gone” liks dejot pat tiem, kas būs atteikušies to darīt visu vakaru. Neviens nepaliks vienaldzīgs un vēlēsies izbaudīt atmosfēru no visas sirds, aizmirstot par ikdienas rūpēm, ļaujoties dziesmām un dejām.

Alekss Silvērs un Liera Štein kvalitatīvi un ar gaumi papildinās jebkuru pasākumu, prezentāciju vai koncertu.