Vakara Vadītāji

MĒS

ALEKSS SILVĒRS & LIERA ŠTEINIMG_0622

Pirmkārt, mēs esam vokālais duets. Latviešu dziedātāji, dziesmu izpildītāji un autori, kurus var dzirdēt Latvijas radiostacijās, bet viņu mūzikas videoklipus var redzēt Latvijas televīziju kanālos. Viņi ir profesionāli mākslinieki ar lielu skatuves pieredzi. 

Pateicoties daudzu gadu pieredzei izklaides sfērā, tāpat arī augstākajai izglītībai šajā nozarē, mēs piedāvājam ne tikai dziedāt Jūsu pasākumos, bet arī būt pasākumu vadītāji. Strādājam pārī un līdz ar to pasākumu vadīšanas kvalitāte dubultojas.

Mūsu mērķis

Mūsu mērķis ir padarīt jebkuru pasākumu interesantu, spilgtu, dinamisku un neaizmirstamām emocijām pārbagātu.

Mūsu komandā strādā dažādu nozaru profesionāļi, tādēļ mēs viegli varēsim izpildīt jebkuras Jūsu idejas un vēlmes.

Kāpēc Jums esam vajadzīgi tieši mēs?

Daudzus gadus strādājot izklaides sfērā, mēs esam izpildījuši dažādas klientu vēlmes. Katram no viņiem ir bijuši dažādi skatījumi uz radošumu, humoru vai romantiku. Pateicoties tam, ka ikdienā komunicējam ar simtiem dažādu cilvēku, mums piemīt īpašības, kurām jābūt katram profesionālam pasākumu vadītājam – šarms, ātra reakcija, harismātisms, taksta sajūta, spēja paredzēt situācijas, radoša pieeja, organizatoriskas dotības, spēt darīt daudzas un dažādas lietas. Tomēr pats galvenais ir pieredze! Svarīgi ir arī tas, ka šis darbs mums sniedz gandarījumu un mēs ar prieku ķeramies klāt katram radošam projektam. Mūsu portfolio ietilpst prezentācijas, modes skates, dzimšanas dienas, koncerti, kāzas un klubu ballītes. Mēs varam noorganizēt Jūsu pasākumu no sākuma līdz galam vai arī kļūt par Jūsu pasākuma vadītājiem.

Mūsu pakalpojumi

 • Dažāda veida pasākumu organizēšana un vadīšana — korporatīvie pasākumi, kāzas, dzimšanas dienas, ballītes utt.
 • Scenārija izstrāde un uzrakstīšana
 • Kāzu pilna sagatavošana un plānošana
 • Augstākās klases fotogrāfu pakalpojumi un video ieraksts Full HD formātā
 • Mākslinieki, mūziķi, DJ
 • Restorāna pasūtīšana, ēdienkārtes sastādīšana
 • Ielūgumi, galda kartes un citi vizuālie materiāli
 • Floristu pakalpojumi un ziedu noformējums
 • Zāles noformējums un dekorēšana
 • Pasākuma koordinācija un kontrole
 • Transporta pakalpojumi un pārvadājumi

_MG_4846 copy

 

LIERAS ŠTEIN UN ALEKSA SILVĒRA VOKĀLAIS DUETS

Alekss Silvērs un Liera Štein – vokālais duets. Latviešu dziedātāji, dziesmu izpildītāji un autori, kurus var dzirdēt Latvijas radiostacijās, bet viņu mūzikas videoklipus var redzēt Latvijas televīziju kanālos. Viņi ir profesionāli mākslinieki ar lielu skatuves pieredzi. Piedalījušies dažādos vokālajos konkursos, ir vairāku starptautisku mūzikas forumu laureāti.Duets, kura dziesmu pavadījumā, gribas smaidīt un dejot. Dziesmu tekstus viegli un ātri var iegaumēt un tie ilgu laiku neizzūd no prāta.

Alekss Silvērs un Liera Štein piedāvā muzikālo programmu Jūsu pasākumiem, korporatīvajiem vakariem, dzimšanas dienām vai jebkuram citam pasākumam. Programma sastāv no 3 daļām, katrs no tiem ir 40 minūtes garš. IMG_0622

Pirmā daļa – emocionālā un romantiskā

Pirmā daļa sastāv no labākajām dziesmām par mīlestību, akustiskā formātā un arī neparastiem aranžējumiem.

Tādi hiti kā “I love you like a love song”, “Wrecking ball”, “Bad Romance”, “Its my life” un daudzi citi pilnīgi jaunā skanējumā liks klausītājiem ne tikai dziedāt, bet arī dejot līdzi. Akustiskais skanējums dos dziesmām jaunu elpu, bet izpildītāju maigās balsis piešķirs īpašu šarmu.

Otrā daļa ietver sevī pasaulē slavenus ārzemju un krievu mūzikas hitus. Oriģināli aranžējumi, slavenas melodijas un visiem zināmi vārdi – tādas dziesmas kā — “Океан и три реки”, “Солнце”, “In your eyes” “Lady” un daudzas citas dziesmas liks klausītājiem celties kājās un dziedāt pilnā balsī. Dziedātāju humora izjūta nevienam neliks garlaikoties, bet prasme sarunāties ar auditoriju radīs īpaši draudzīgu atmosfēru.

IMG_0799Trešā daļa – deju mūzikas hiti, kas visiem zināmI gan no 80.gadu, gan mūsdienu diskotēkām. Tādas dziesmas kā “Venus”, “Мама Люба”, “Love is gone” liks dejot pat tiem, kas būs atteikušies to darīt visu vakaru. Neviens nepaliks vienaldzīgs un vēlēsies izbaudīt atmosfēru no visas sirds, aizmirstot par ikdienas rūpēm, ļaujoties dziesmām un dejām.